UWAGA! Dołącz do nowej grupy Gorlice - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Ukończono budowę ronda na ul. 11 listopada w Gorlicach


Zakończono prace budowlane nad nowym rondem na ulicy 11 listopada. Od 26 czerwca kierowcy oraz piesi mogą korzystać z nowej infrastruktury. Inwestycja ma na celu poprawę ruchu oraz zwiększenie bezpieczeństwa w tym rejonie miasta.

Oddanie do użytku ronda na ul. 11 listopada to ważny krok w modernizacji infrastruktury drogowej w Gorlicach. Dzięki zakończeniu prac, ruch w tym obszarze będzie płynniejszy, co ma pozytywnie wpłynąć na komfort podróży mieszkańców oraz osób odwiedzających miasto. Zrealizowane zmiany są odpowiedzią na potrzeby lokalnej społeczności, która borykała się z problemami komunikacyjnymi.

Inwestycja została zrealizowana w ramach projektu „Punktowa przebudowa infrastruktury drogowej – Miasto Gorlice”, który uzyskał dofinansowanie z Funduszy Europejskich dla Małopolski na lata 2021–2027. Ukończenie budowy ronda to również efekt współpracy między instytucjami oraz zaangażowania mieszkańców, którzy wykazali się cierpliwością podczas trwania prac budowlanych.

Źródło: Urząd Miasta Gorlice


Oceń: Ukończono budowę ronda na ul. 11 listopada w Gorlicach

Średnia ocena:4.57 Liczba ocen:8


Zobacz Także